МКТЕК — 100-річчя!

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж в цьому році святкує 100 річчя! Один з найдавніших і найповажніших навчальних закладів Закарпаття, що веде свою історію від 1918 року – заснування першої в нашому місті торгової школи, й сьогодні гідно плекає та примножує славні традиції кооперативної торговельно-економічної освіти, дає путівку в життя поколінням молоді, зорієнтованої на практичну діяльність у низці вкрай важливих сфер життя.
Сьогодні, напередодні ювілею, закликаємо об’єднати зусилля випускників усіх поколінь для розвитку коледжу, збереження та примноження його традицій і духовних цінностей.
Звертаємось до Вас, дорогі випускники, незалежно від географії вашого перебування, посад, кар’єрного росту – залишайтеся небайдужими до свят, проблем, здобутків рідного закладу освіти. Будемо надзвичайно вдячні, якщо Ви внесете свої пропозиції, запропонуєте підтримку  з питань розвитку коледжу.

Запрошуємо усіх, хто пам’ятає і цінує роки, проведені в стінах рідної альма-матер, підтримати МКТЕК!

У Вас є декілька можливостей саме зараз долучитися до творення нової сторінки нашої історії:

  • стати партнером конкретного проекту ;
  • прийняти участь у бінарних заняттях;
  • стати організатором ювілейних зустрічей з випускниками;
  • зробити благодійний внесок на розвиток МКТЕК ;
  • надати комп’ютерне обладнання, яке задовольняє коледжівську мережу, обладнання для кабінетів; забезпечити витратними матеріалами; тощо.

Зв’яжіться  з нами, щоб повідомити про бажання стати партнером МКТЕК і підтримати обраний Вами проект.
Нагадуємо, що за славне сторіччя загальна кількість випускників сягнула вище 20-ти тисяч, чим ми особливо пишаємося.
Кожна Ваша, навіть невелика, допомога є важливим знаком Вашої довіри і підтримки діяльності нашої академічної спільноти. Ваша моральна та матеріальна підтримка надає нам силу невпинно йти уперед і вже сьогодні творити майбутнє.
Впевнені, що зусилля випускників різних поколінь, використання їх значного потенціалу сприятимуть зростанню престижу коледжу, перетворенню його на виший навчальний заклад європейського рівня.

Контакти:
Тел.2-20-19,2-24-51, 2-23-59
e-mail: mkfkt2018@ukr.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *