МКТЕК – перший у Закарпатті виш, студенти якого отримали сертифікати АТ «Ощадбанк»

Підготовка фахівця – складний творчий процес, у якому чільне місце належить практичному навчанню. Виробнича практика для студентів Мукачівського кооперативного – не тільки важливий підсумок набутих навичок, а й можливість ближче познайомитися з майбутньою роботою.
У рамках підписаної угоди про співпрацю між АТ «Ощадбанк» та Мукачівським кооперативним торговельно-економічним коледжем на базі двох філій банківської установи пройшли практику студенти спеціальності Бухгалтерський облік. Попри щільний графік роботи та численну кількість фінансових операцій студенти залишились на «хвилі» позитивних вражень. Окрім того, практиканти вже зацікавили адміністрацію Ощадбанку і мають реальні шанси поповнити ряди випускників коледжу, які вже працюють у цій установі.
В останній день практики відбулась зустріч студентів та головного спеціаліста з підбору персоналу філії Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк» Оленою Цивкіною, котра вручила практикантам сертифікати, у свою чергу, керуючий відділення Оксана Яремко подарувала кожному «на вдачу» ювілейну монету. За підсумками практики провели «круглий стіл». Адміністрація відмітила високий рівень готовності студентів коледжу до роботи в реальних умовах і наголосила, що Мукачівський кооперативний – перший в області виш, студенти якого отримали сертифікати АТ «Ощадбанк». Випускники коледжу – талановиті й амбіційні – зацікавлені в тому, щоб розвиватися разом з підприємством, творчо підходити до вирішення завдань і безперервно удосконалювати свої уміння. Саме такі потрібні для сучасного ринку праці.
У свою чергу, адміністрація МКТЕК вдячна керівництву АТ «Ощадбанк» за співпрацю у питанні належної практичної підготовки студентів навчального закладу.

IMG_2573

IMG_2571

IMG_2572

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *