Навчання в Польщі — відмінний вибір!

Міжнародне співробітництво у галузі освіти є важливою нормою Болонської системи, оскільки сприяє підвищенню мобільності студентів, їх самостійності та самоорганізації. Тому нині все частіше впроваджується співпраця вищих навчальних закладів України із зарубіжними вишами. Процес модернізації освіти розпочав і Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж, заключивши угоду про співпрацю з Академією бізнесу м. Домброва Гурніча та Вищою школою бізнесу м. Новий Сонч (Польща), адже спеціальності, за якими навчаються в МКТЕК, є спорідненими із спеціальностями польських вузів.

4 вересня відбулася зустріч студентів коледжу з деканом факультету міжнародних відносин Академії бізнесу (м. Домброва Гурніча), який розповів про програми навчання, їх переваги. Студентське життя за кордоном цікаве по-своєму, і це підтверджує випускник коледжу Богдан Гирович, який вже другий рік поспіль разом із однокурсниками-випускниками продовжує навчання в Академії бізнесу за скороченою програмою підготовки. Студенти активно поєднують здобуття освіти з роботою, кажуть, часу вистачає і на одне, і на друге, було б бажання, а воно таки є. Отримати європейський диплом та досвід проживання в багатокультурному середовищі – чи не найкраща перспектива на майбутнє. Словом, задоволені діти – щасливі й батьки.

Сьогодні Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж, успішно провівши вступну кампанію, активно продовжує залучати на навчання усіх бажаючих. З жовтня на базі вузу відкривається школа підготовки до вступу у вищі навчальні заклади Польщі. Слухачі школи мають змогу прослухати курс лекцій з економіки та підприємництва, за кожен вивчений курс отримати сертифікат, що дає можливість скоротити термін навчання у Польщі до одного року. Заняття проводитимуться науково-педагогічними працівниками за спеціальними авторськими програмами польських вищих навчальних закладів. До слова, мовами викладання є англійська, польська, українська. Наразі серед перших бажаючих слухачів школи бізнесу – самі студенти коледжу, які готові поєднувати навчання за обраною спеціальністю із підготовкою до вступу у провідні виші країн Євросоюзу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *