«Нумо, комерсанточки!»

3 березня 2015 року, напередодні Міжнародного жіночого дня, викладачем циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін та обслуговування Діус Н.І. було проведено інтелектуально-розважальну програму «Нумо, комерсанточки!». Даний конкурс проходив між дівчатами ІІІ курсів спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність. В конкурсі прийняли участь: Барчі Наталія (студентка 311 групи); Зубова Кристина (студентка 311 групи); Крушельницька Вікторія (студентка 312 групи); Кучинка Крістіна (студента 312 групи); Шелько Діана (студентка 312 групи) та Левдер Мирослава (студентка 313 групи). Дівчата показали свої знання та уміння в п’яти конкурсах, а оцінювало їх результати кваліфіковане журі: випускник коледжу, студент Львівської комерційної академії, менеджер з продажу магазину «Буд-маркет» Павлішинець Олександр; випускник коледжу, студент Львівської комерційної академії Дорош Сергій та викладач, голова профспілкового комітету коледжу Вімерт Іван Іванович.

В оригінальній, нетрадиційній формі пройшов перший конкурс «Квітковий гороскоп». За його умовами, кожна конкурсантка постала перед глядачами та журі в образі тієї квіти, під знаком якої вона народилася, тобто мовою квітів дівчата розповіли про себе.

Наступний конкурс мав назву «Займи позицію». Конкурсанткам необхідно було відповісти на шість запитань кожній тільки «так» або «ні». Питання даного конкурсу були суто професійними, тобто пов’язані з професією товарознавця-комерсанта.

Третім конкурсом був конкурс «Святковий презент». Дівчата показували вишуканий смак і вправність при підготовці та упакуванні подарунків до різних свят. У цьому конкурсі оцінювались дизайн оформлення та швидкість.

Так як сучасним людям подобається неординарність, то й передостання конкурсна номінація мала саме такий характер. Демонструвалась «таємна скринька». Сконцентрувавши увагу, дівчатам слід було відгадати, що знаходиться в ній. Питання також носили професійну спрямованість.

І останнім був конкурс «Мислитель». Його завдання полягло в доповненні висловів відомих людей. Кожна конкурсанта мала доповнити два вислови.

Всі дівчата справились із завданнями, але конкурс є конкурсом і тому журі обрало найкращу комерсанточку. Нею стала студентка 312 групи Кучинка Крістіна, а всі дівчата отримали масу позитивних емоцій та подяки за участь у конкурсі.

Конкурс закінчився, а всіх дівчат та жінок коледжу, з нагоди 8 Березня, привітали своїми пісенними дарунками студент 312 групи Шепа Едуард та студента 312 групи Шелько Діана.

 Викладач циклової комісії

товарознавчо-комерційних дисциплін

та обслуговування Фенчак Вікторія

CFnLJyB9Eqw

oG7-KMi1Wrs

Fg1ow_0AxeQ

2tOsK-YkIRc

wKgDo0KyrUg

eq03VNQcnlg

4oBlXGB-pQw

UkZ26clB97Q

e321dwsYjMg

LUTjA9-EBaE

D_UXHtRJZzs

xLbV5urYonM

HQqftWB4dns

0nnX2Rep-KE

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *