Студенти МКТЕК на вершині Шевченківського парнасу

Напередодні відзначення світовою українською спільнотою 200-річчя з Дня народження Т.Шевченка у Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі відбулося чимало цікавого: предметні олімпіади, виставка ілюстрацій до відомих творів митця, літературні перерви із демонстрацією відеороликів про життя і творчість славетної людини.

Під промовистою назвою «Любив і дихав я вогнем» на сцені Закарпатського обласного драмтеатру було зреалізовано акторсько-студентський творчий проект – спектакль про життя, долю, кохання Т. Шевченка.

Це перший досвід співпраці студентів коледжу із професійними акторами, серед яких заслужені артисти України, лауреати театральної премії імені братів Шерегіїв,  допомогли втілити у життя керівники театру та коледжу Ю.М.Шутюк та Б.І.Кабаці.

Майбутні митники і комерсанти, бухгалтери і ресторатори довели, що урізноманітнити студентське життя можна і через театральну гру, особливо із професіоналами-світочами. Можливо, у їх професійній діяльності цей досвід таки згодиться, але попри це — естетичне задоволення, самодисципліна, духовне вдосконалення потрібні на будь-якому етапі становлення особистості. Що ж, будемо сподіватися, що студентський театральний дебют дасть початок новим творчим ідеям, здійснювати, які студенти зможуть протягом навчання у найкращому вузі Мукачева.

Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Ю.І.Вешелені

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *