Уміння взаємодіяти в колективі – формула успіху

Сьогодні, 31 жовтня, у бібліотеці коледжу з ініціативи академнаставника 212 групи Хвостенко Н. В. розпочато проведення блоку психологічних тренінгів. Перше заняття на тему: «Формування навичок ефективної взаємодії в колективі» провела психолог, викладач колледжу Гузинець О. В.

Олеся Володимирівна запропонувала студентам ряд цікавих, пізнавальних вправ: «Комплімент», «Перетворення», «Крісло», «Чим ми схожі?», «Дізнайтесь про мене, що я…», «Ніхто не знає», «Взаєморозуміння», «Емоції та ситуації».

Упродовж нетрадиційної  години спілкування у читальній залі панував позитивний настрій та невимушена атмосфера. З неабияким захопленням студенти бралися до виконання поставлених завдань.

Через інтерпретацію дій та відповідей, психолог підвела нас до висновків: ми зуміли побачити власні недоліки роботи у академгрупі. Всі учасники тренінгу зрозуміли, що нам потрібно більше часу проводити разом та тісніше спілкуватися, адже тільки так ми зможемо краще пізнати один одного, працювати як єдиний механізм.

Кожен з нас є особливим індивідуальним, але всі ми повинні бути як одне ціле, як одна команда. На мою думку, комунікабельність, вміння працювати в команді – це ознаки успішної людини, і ми станемо успішними! А тим часом блок тренінгів триває…

Учасниця тренінгу

Щока Валерія

rntepijfias ky0qibcx4ka

jn02jwdnd7i bsxmq0ysoam

1p0aswkebrw sqtet5osmri

adnjfk7wugk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *