Зустріч із сучасною поетесою краю

Класна година у коледжі — це щотижнева задушевна розмова академічного наставника зі студентською групою.  На цей раз студенти 112, 113, 131 та 221 груп мали змогу поспілкуватися із сучасною поетесою краю — Валентиною Попелюшкою.

IMG_1692Гостя презентувала збірку віршів під промовистою назвою «Миротворче», де поруч із ліричними, філософськими роздумами про життя розміщено поезії патріотичної тематики. Авторка продекламувала власні вірші, розповіла про задум створити збірку та персональну присвяту кожної книжки конкретному учаснику бойових дій. Студенти дізналися, що книга є подарунком-подякою кожному, хто готовий проявити чуйність, милосердя, жертовність задля оздоровлення та реабілітації поранених учасників АТО. Окрім того, «Миротворче»- своєрідний месидж, духовна підтримка воїнам, що знаходяться на передовій. Поетеса наголосила, що ми не повинні бути байдужими, не маємо морального права стояти осторонь всього, що відбувається зараз у нашій державі, а на запитання про ставлення до сучасної молоді пані Валентина дала однозначну відповідь: позитивне, адже наша юнь — це  інтелектуальна, патріотична частина суспільства, що мислить вільними категоріями.

IMG_1709Зустріч завершилася даруванням авторських збірочок, найкращими побажаннями та подякою студентам коледжу за дивовижну годину щирої зацікавленості, що непідробно світилася у юних очах та підкупила гостю-волонтера.

                                                               Студентка 131 групи Анастасія Шелест

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *