Екскурсія до кавової столиці Галичини

Вже стало традицією в нашій групі восени подорожувати до Львова разом з академнаставником Малеш М.Ю. Це місто не перестає дивувати своєю красою та креативністю. Цьогоріч ми потрапили на міський фестиваль кави, який був започаткований у 2007 році.

Кульмінацією фестивалю є тур Короля та Королеви, які мандрують львівськими кав’ярнями, смакують каву та згодом оголошують переможця Свята Кави — найкращу кав’ярню Львова. Свято супроводжується й іншими атракціями — ярмарком кави і кавового посуду, презентаціями історії та традицій напою, музикою у стилі ретро і джазовим концертом. Кожен львів’янин та гість міста може знайти тут каву та відповідну кавову атмосферу до душі.

Також ми дізналися, що перші кав’ярні у Львові з’явилися в кінці 17-го століття, а на сьогоднішній день у Львові діє цілий музей-ресторан «Львівська копальня кави», за адресою пл. Ринок, 10. Нам було дуже цікаво спуститися у єдину в Україні кавову шахту, відвідуючи яку Ви ознайомитеся із унікальним нетрадиційним львівським способом видобутку кави. На відміну від Бразилії, де кавові зерна ростуть на деревах, кава у Львові знаходиться глибоко в землі. Для видобування цієї кави в підвалах будинку сконструйовано шахтарські елеватори, прокладено залізничні рейки, по яких спеціальні вагонетки транспортують каву.

Як і минулоріч ми побували у музеї-арсеналі, піднялися на вежу Львівської Ратуші висотою 65 метрів, відвідали ТРЦ “Кінг Крос Леополіс”, в якому покаталися на ковзанах.

Наша подорож додала приємні враження, ще більше здружила нас та доповнила новими спогадами навчання в коледжі.

Клочанка Крістіна та Ігнатишин Карина,

студентки 221 групи,  спеціальність  Бухгалтерський облік

e9eif_qn6tu

 s_jlnid1hzy qygu1z91rwc

vfgrs2xmfku 1bhxypqd7n4

33hxefgqbm0 rwpu5gievhy

0_e965f_a56c0c73_xxl maxresdefault

festival_kavi_u_lvovi

26siie-sny dfagtfdjmp8

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *