Квест “English in Mukachevo”

29 жовтня 2019 року відбувся англомовний  квест  “English in Mukachevo” у тандемі МКТЕК та СШ №4. Квест був організований викладачами коледжу Пронтекер В.В., Купрієнко І.В., Русин О.І. та вчителем СШ №4 Залуцькою Т.І.
У захоплюючому та незвичайному позаурочному заході взяли активну участь студенти 1-2 курсів та учні 9-11 класів СШ №4.
Пошуки відгадок проходили жваво та інтерактивно. Учасники були рандомно поділені на 3 команди «Instagram», «Infinity» та «Champions». Кожна команда була ознайомлена з ввідним інструктажем з техніки безпеки та правилами проведення квесту, учасники отримали конверти з завданнями у формі QR-кодів. По прибутті на місце, зашифроване у QR-коді кожна команда отримувала наступні завдання (граматичні/лексичні тести). Після проходження кожного рівня команди робили фотозвіт у створену напередодні робочу групу у Viber.
Закріплення та вдосконалення своєї комунікативної компетентності представник кожної команди проводив у вигляді англомовної бесіди з викладачем у центрі міста. Позитивний результат давав можливість продовжити квест та отримати наступні завдання. Під час виконання всіх завдань квесту студенти проявили творчість, креативне та логічне мислення і, безперечно, покращили рівень володіння англійсько мовою.
Сюрпризом для всіх учасників була остання локація у 12 кабінеті коледжу, де на всіх чекала смачна піца та солодкі напої.

P.S. Oh,I really liked the quest you did.  I want to thank you for inviting me, because I have learned a lot.  My team and I pulled up and tested our English skills, we managed to make new acquaintances, we got a lot of positive emotions and the same unrivaled experience. Alesja Margita, st. 221

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *