Літературний ринг онлайн

Цікаво і творчо пройшов розважально-пізнавальний  літературний ринг «Знавці зарубіжної літератури» на основі освітньої платфоми Google Classroom і сервісу Google Meet зі студентами перших курсів, що складався із п’яти турів. Активну участь у заході прийняли 11 студентів.

І тур «Розминка» дозволив актуалізувати і повторити набуті знання. ІІ —  «Прокачай мізки», ІІІ – «Ерудит», ІV —  «Чорний ящик» і «Заморочки з бочки» — дали можливість студентам показати рівень засвоєння матеріалу, розвиток логічного і критичноого мислення та пам’яті. V – тур «Домашнє завдання» виявив ораторські і творчі здібності учасників рингу. Найкращими з них стали міркування Балаж Євгенії про естетичні і філософські проблеми роману О.Уайльда «Портрет Доріана Грея», Данко Аліни – символіку і актуальність повісті-притчі «Старий і море» Е.Хемінгуея, Карпишинця О. —  проблеми втечі від цивілізації в романі-антиутопіїї «451 градус за Фаренгейтом» Рея Бредбері .

Проведений захід допоміг пізнати безмежний світ художньої літератури, формувати зв’язне мовлення, виховувати любов до художнього слова, сприяти формуванню вдумливого, захопленого читача на кращих зразках світової літератури.

Вітаємо переможців Літературного рингу «Знавці зарубіжної літератури» :

  І – місце : Балаж Євгенія і Гранчак Тетяна

ІІ – місце : Данко Аліна

ІІІ – місце : Деме Беттіна

Усім учасникам рингу дякую за активну роботу і бажаю наснаги, успіхів у навчанні та веселих канікул!!!

Викладач зарубіжної літератури : О.М.Яким

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *