Привіт, випускники!

Вітаємо Вас із успішним завершенням навчання в МКТЕК!
Час збіг швидко, тож сподіваємось, нам вдалося справитися із першочерговим завданням: створити з Вас вихованих, впевнених у собі людей, які вміють жити, комунікувати, приймати професійні рішення. І надалі закликаємо взяти відповідальність у всіх життєвих питаннях на себе, бо ніхто не знатиме краще, що саме Вам потрібно.
Переконані, що не обмежували Вашого фахового досвіду, дозволяли Вам безболісно падати і набивати власні шишки, самостійно приймати рішення і визнавати помилки. Але негаразди – це невід’ємна частина життя, а навички подолання труднощів дуже важливі. Пам’ятайте, що життя – це не тільки піт і боротьба. Життя – це ще й радість від усвідомлення цієї миті. “Перемога за всяку ціну” – не єдине, що має значення. Людину визначають не її перемоги, а її характер. І стійкість.
Ми пишаємося нашими студентами та випускниками, яких понад двадцять тисяч. Ми будемо радіти за всі Ваші успіхи та чекати зустрічей з Вами у будь-якому форматі (партнерської співпраці, благодійної діяльності, обміну досвідом).
Тож до нових зустрічей і хай Вам щастить на усіх життєвих та професійних дорогах!

З повагою, адміністрація та педагогічний колектив
Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу

Лендєл Тетяна Андріївна
Голова студради 2015-2017 Щока Валері

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *