Під час вікенду студенти 212 та 213 груп разом з академнаставниками Хвостенко Н. В. та Фенчак В. В. мали чудову нагоду відвідати столицю України.
Київ зачарував нас з перших хвилин. Спочатку ми відвідали парк ім. Тараса Григоровича Шевченка, де, безумовно, кожен згадав великого батька українського народу та рядки з його поезій. Далі слідувала прогулянка Хрещатиком та Майданом Незалежності, де на той момент відбувалися зйомки відомої телепередачі “Караоке на Майдані”. Також ми побували в одному з найбільших торгових центрів Києва “Ocean Plaza”. Мали змогу насолодитися видом на Дніпро, який є особливо прекрасним та незабутнім.
Завершили екскурсію величним Києвом найбільш відомими всім будівлями, а саме: Верховної Ради, Кабміну та стадіону “Динамо” ім. Валерія Лобановського.
Вже стомлені ми вирушили додому. Дорогою всі ділилися між собою враженнями.
Київ- це старовинні пам’ятки та сучасні споруди, чудові парки та величний Дніпро, безмежна кількість магазинів та великих торгових центрів.
Сподіваємось, це була не остання наша спільна екскурсія. І вже скоро ми обов’язково будемо планувати іншу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *