Три дні для сотні вражень

З 26 по 28 квітня в Івано-Франківську проходив Молодіжний євроатлантичний безпековий форум для студентів з Івано-Франківського, Закарпатського,  Тернопільського та Чернівецького регіонів. Звичайно, активний студентський осередок МКТЕК ніколи не залишає поза увагою можливість долучитись до заходів означеного формату. Цьогоріч, за сприяння дирекції коледжу, мені випала честь бути однією із запрошених до участі у форумі, а це – прекрасна нагода достойно представити рідний виш (до слова, наш коледж – єдиний з Мукачева, присутній на цих зустрічах). Сподобалось абсолютно усе, починаючи хорошим вибором місця проведення форуму, закінчуючи злагодженістю роботи. Вразило те, що значна частина виступів проходила англійською мовою, наша молодь долучається до їх обговорення, активно розвивається в цьому напрямі.

Форум проходив у різних форматах. Це були лекції відомих міністрів, послів, професорів, серед яких Марюс Януконіс (Надзвичайний і Повноважний  Посол Литовської Республіки в Україні), Володимир Огризко (екс-міністр закордонних справ України), Ігор Цепенда (ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника), Ганс Гельсет (Комодор Військово-Морських Сил Норвегії і Радник командувача Об’єднаного військового центру НАТО у Ставангері), Пятрас Вайтєкунас (колишній посол Литовської Республіки в Україні),  Андріус Пурванескас (радник Постійного представництва Литви в НАТО).

Для студентів була підготовлена окрема місія. Ми стали діячами реальної політики у симуляції зустрічей в Північноатлантичній раді та Комісії НАТО – Україна, де ознайомилися з процесом прийняття рішень у НАТО. Такий «політичний діалог» дав змогу мені, а також іншим студентам підвищити навики володіння англійською.

Форум минув, але у мене залишилась низка позитивних вражень про цю поїздку, адже я мала змогу познайомитися з відомими людьми, зі студентами різних університетів, а також удосконалити рівень англійської мови. Це неоціненний досвід для мене, який в майбутньому, впевнена, обов’язково стане мені в нагоді.

Маріанна Марухнич,
студентка 221 групи,
спец. Бухгалтерський облік

JjCfex1xW0M OLyfMokOQf4

34401036815_d3e1232a9a_o

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *