У тандемі з випускниками або кар’єрний практикум для студентів МКТЕК

Будуємо кар’єру з Беркутбуд

Співпраця Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу з випускниками триває безперервно. Одним із головних її форматів стало проходження практики студентів вишу під керівництвом «нещодавніх» випускників, які за короткий проміжок часу по закінченню нашого коледжу досягли чималих успіхів.
«Усвідомлення важливості знань, їх необхідності у професійній діяльності – одна із головних складових, що дадуть змогу кожному студенту справити позитивне враження на роботодавця, зацікавити його, досягти кар’єрного зросту», – у цьому переконаний  заступник підприємства «Беркутбуд»  ТзОВ «Шаян» Віктор Товт.  Роботу у цій кампанії розпочав ще на 3-му курсі коледжу: спочатку – практикантом, по завершенню навчання – менеджером, а незабаром – зайняв адміністративну посаду. Сьогодні Віктор Товт є не тільки частим гостем нашого навчального закладу, він активно навчає студентів-практикантів секретам професійного становлення. Відрадно те, що щороку «Беркутбуд» запрошує студентів не тільки для проходження практики, а й пропонує працевлаштуватись, бо кожен із практикантів МКТЕК – це творча, грамотна, ерудована особистість. Ця теорема доведена нашими випускниками.

Товт Віктор

Віктор Товт

«Епіцентр» цінує якість

Так склалось, що студенти Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу майже завжди опиняються у центрі уваги та в епіцентрі цікавих подій, пов’язаних з опануванням майбутньої професії.  Цей рік неабияка їх активність під час занять на виробництві зацікавила адміністрацію гіпермаркету «Епіцентр». А проходження студентами практики ще раз засвідчило: практиканти знаючі, сповнені бажання та енергії, відповідальні до поставлених обов’язків, тому й з пропозицією працевлаштування «Епіцентр» не зволікає. Нині в гіпермаркеті працює 15 випускників вишу, серед яких завідувачі секцій (Марія Данашевська, Юрій Хохол, Ольга Фегер), що є кураторами студентів-практикантів спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність); провідні працівники фінансово-бухгалтерського відділу (Ірина Турянчик), де практикуються студенти спеціальностей Бухгалтерський облік (Облік і оподаткування; Фінанси, банківська справа та страхування).

Турянчик (Бабинець) Хохол Юрій завідувач секції відділу Електротехніка

                            Ірина Турянчик                                                                    Юрій Хохол

ТзОВ «ТехноКарпати» об’єднало кращих

«Сповідання загальнолюдських цінностей та наполеглива робота викладачів МКТЕК, які щедро  ділилися знаннями, досвідом, теплом своїх сердець з роками перетворили нас, вчорашніх першокурсників, на високопрофесійних фахівців», – в унісон стверджує згуртований колектив випускників навчального закладу  – успішних та перспективних працівників ТзОВ «ТехноКарпати».  Вони – часті гості рідної «alma mater», гідний приклад студентам для наслідування. Отримавши диплом коледжу, за невеликий проміжок часу випускники досягли чимало: Тетяна Бичкова обіймає посаду фінансового директора, завдяки умілому керівництву професійного успіху досягає в тандемі з фахівцями фінансового, економічного відділів (Інна Фалетич, Ірина Цолан, Марина Козловська)  та бренд-менеджерами (Ольга Бичкова, Юліанна Фенчак, Василь Гонак).

Бичкова Тетяна Олегівна

Тетяна Бичкова

Фалетич Інна Василівна   Цолан Ірина Юріївна

                                        Інна Фалетич                                                 Ірина Цолан

Козловська Марина Андріївна Бичкова Ольга Олегівна

                                      Марина Козловська                               Ольга Бичкова

Фенчак Юліанна Володимирівна Гонак Василь Віталійович

                                          Юліанна Фенчак                                  Василь Гонак

У співпраці з постійним бізнес-партнером «Сільверленд»

Мережа торговельного підприємства «Сільверленд» є постійними партнером коледжу. Для студентів тут проводиться значна частина практичних занять. Під керівництвом викладачів вишу та адміністрації супермаркету,  до слова, успішних випускників МКТЕК, молодь опановує сучасні торговельно-технологічні процеси, приймає участь у заходах, організованих підприємством. Водночас дирекція «Сільверленд» відзначає у студентів відповідальне ставлення до роботи на виробництві й сумлінне практичне навчання. Нині у цій мережі працює значна кількість випускників вишу, серед яких – директор Віталія Пальок-Анісімова, менеджер  ТОВ «Маркет Рітейл», частий гість коледжу – Фехтел Анна-Марія Володимирівна.

Фехтель Анна-Марія Пальок

Анна-Марія Фехтел                          Віталія Пальок-Анісімова

Креативні професіонали сьогодення

На те вона й молодість, щоб підкоряти вершини. Саме так можна охарактеризувати випускників спеціальності Бухгалтерський облік. За тривалий період плідної праці на ринку освітніх послуг Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж підготував потужну плеяду фахівців у сфері економіки.
Нині випускники закладу освіти обіймають керівні посади, очолюють підприємства та організації, працюють провідними фахівцями та експертами. Відрадно, що серед них і ті, хто зовсім нещодавно отримав диплом вишу.
Коледж пишається досягненнями своїх випускників, підтримує зв’язок з ними, адже їхній досвід, знання залюбки передаються сьогоднішнім студентам. Та й самі випускники намагаються знайти час, щоб завітати до вузу, виступити перед молоддю, провести заняття з викладачами чи прийняти участь у цікавих шоу-програмах, інтелектуальних конкурсах.

Заяць

Заяць Євген, директор ТОВ «АВЕДЕС», в м. Київ
адміністратор реєстрації, Акредитований центр сертифікації ключів «Україна»
(ТОВ «АЦСК Україна»)

Іванкович Іванна Вікторівна

Іванкович Іванна, заст. керуючого відділення ПАТ КБ «ПриватБанк»

Резниченко

Резниченко Адріана, заст. керуючого відділення ПАТ КБ «ПриватБанк»

Деревяник

Дерев’яник Вікторія, головний бухгалтер ТзОВ «Закарпат-Авто»

Винар Наталія Василівна

Винар Наталія, головний спеціаліст відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення Мукачівської РДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *