Все про студентське самоврядування на карантині 😊

Студентське самоврядування – це відповідальне ставлення до своїх обов’язків та вчасне виконання всіх завдань, які закріплені за  тобою. Говорячи про самоврядування на дистанційному навчанні, хочу зазначити всі його переваги і недоліки. Якщо говорити про недоліки, то їх буквально два, але вагомих. Перший – студенти, які не мали гаджетів для підключення до Інтернету, або поганий  зв’язок, були обмежені як у спілкуванні з групою, так і у виконанні завдань. А другий – домашня атмосфера, яка заважала сконцентруватися та викладатися на всі 100%.

Щодо переваг, то їх набагато більше. По-перше, під час карантину студенти групи мали змогу сконцентруватися на вивченні дисциплін і підготовці до ЗНО, так як мали більше часу на виконання завдань. По-друге, ми змогли покращити дружні відносини в групі, адже під час дистанційного навчання допомагали та підтримували один одного. По-третє, студенти мали можливість розвивати свої лідерські якості, так як староста нашої групи Попова Тетяна була обмежена у доступі до сервісів мережі Інтернет, то її функції розподілили між собою найактивніші студенти нашої групи: Половка Лілія і Вікторія, Медвідь В’ячеслав, Микуланинець Станіслав, Шіц Євген та інші. На мою долю випала можливість керувати всіма студентами групи, так як мені було легко контактувати з викладачами і студентами.

Також під час роботи нам дуже допоміг безкоштовний додаток Zoom, у якому ми мали змогу влаштовувати відеоконференції, проводити виховні години та обговорювати теми, які нас зацікавили.  Спочатку ми це робили під керівництвом академнаставника Малеш М.Ю., а потім вже самі організовували онлайн-зустрічі для вирішення спільних питань і розподілу обов’язків студентів на 3 курсі. Отже, можу впевнено сказати, що завдяки дистанційному  навчанню студенти нашої групи мали змогу вдосконалити свої комунікативні, інформаційні, комп’ютерні, управлінські та фахові компетенції, які будемо розвивати і в наступному навчальному році.

Староста 221 групи, Маргіта Алеся

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *