Спортивне життя

Життя і довголіття нерозривно пов’язані зі здоров’ям на яке впливає безліч чинників. Спорт – один з них. Спорт і здоров’я людини невіддільні одне від одного. Саме регулярні зайняття спортом підтримують гармонію у розвитку людини, найбільш важливу роль вони відіграють у юному віці. Особливо зараз, коли телефони, комп’ютери, планшети стали невід’ємною частиною життя молоді. Викладачі МКТЕК всіляко намагаються залучити студентів до занять фізичної культури. У нашому коледжі для залучення якомога більше студентів до спортивного довкілля, щороку проводяться заходи, а саме:
• Змагання з волейболу ;
• Футболу;
• Жиму лежа;
• Настільного тенісу.
Щороку нашим закладом проводиться виїзний «День здоров’я». Посвята у першокурсники проходить також на спортивному майданчику. Де першачки мають змогу позмагатись. Щороку наші студенти є учасниками міських змагань. Так, вже доброю звичкою стало приймати участь у студентському турнірі на кубок імені М. Данканича, де наші юнаки вибороли почесне I місце. Наші студенти є активними учасниками міської спартакіади.
Багато титулованих спортсменів навчаються в нашому закладі і є гордістю МКТЕК:

Томашовськйі Ярослав – 121 група, учасник збірної команди МКТЕК з футболу;

Куриця Дмитро  – 213 група, воротар збірної МКТЕК з футболу;

Дорогі Іван – 112 група, Чемпіон області з боксу;

–  Лонський Євген  – 131 група, Чемпіон області з боксу;

Лакатош Сергій – 112 група, Чемпіон області з боротьби;

Подгорський Іван – 112 група, кю-7 з карате;

Орос Сергій – 112 група, призер обласних змагань з боротьби;

Лендєл Богдан – 112 група, Чемпіон області з пауерліфтингу.

Отже, заняття спортом є запорукою прекрасного життєвого тонусу, а також представляють собою відмінну підставу для нових досягнень, плідної праці та успішного життя. Бути здоровим – це модно!!!

КРАЩІ З КРАЩИХ!